تبلیغات
کامپیوتری و حفاظتی گرگان سیستم - نهایت توان از نوع X79

کامپیوتری و حفاظتی گرگان سیستم
 
از انسانها غمی به دل نگیرزیرا خود نیز غمگینند!!!
در عصر فن آوری هر روز با خبری تازه روبرو می شویم اما ارائه محصولی که آغازگر تحولی در کاربری باشد چیزی نیست که هر روز با آن روبرو شویم. ارائه چیپ ست جدید X79 از سوی شرکت اینتل نیز یکی از مواردی است که خود آغازگر دوره ای تازه در مبارزه بر سر ساخت کاراترین مادربرد با پشتیبانی از قابلیت های بی نظیر این چیپ ست میان تولید کنندگان بزرگ دنیاست.

این چیپ ست جدید که برای کار با سوکت نوین LGA 2011 که با پردازنده های چند هسته ای core i7 اینتل کار می کنند طراحی شده است دارای ویژگی هایی است که به طور کلی این چیپ ست و مادربردی را که توانسته باشد از پتانسیل های موجود در این محصول کامل بهره مند شود را کاملا منحصر به فرد ساخته است. پردازنده های سوکت 2011 اینتل قرار است از اواسط نوامبر در بازار توزیع شوند. این سوکت دارای ویژگی است که این پردازنده های هشت هسته ای اینتل را در رده بهترین انتخاب ها برای اورکلاکینگ قرار می دهد، شاید تعجب کنید اما ویژگی این سوکت این است که در آن تنها شش هسته از هشت هسته نهفته در لایه های پردازنده فعال خواهند بود به این ترتیب باید انتظار پردازنده هایی چهار و شش هسته ای را از این سری داشته باشید، اما این چه سودی برای کاربر خواهد داشت؟ با فعال بودن هر هشت هسته کاربر برای بهره وری از پردازنده باید چیزی فراتر از 130 وات توان مصرف کند که برای خنک کردن این میزان حرارت تولید شده به سیستمی بسیار وسیع برای اورکلاکینگ نیاز خواهید داشت اما با خاموش بودن این دو هسته شما می توانید از توان هسته های این پردازنده با کیفیت نوینش بهره مند باشید و با اورکلاکینگ با استفاده از توان کمتر حتی به فرکانس هایی بالاتر نیز دست پیدا کنید و این همان نهایت بازدهی برای اورکلاکینگ است.
 

 

گیگابایت که خود به عنوان پیشتازان عرصه اورکلاکینگ در دنیا شناخته شده است و همین چند هفته گذشته بود که خبر رکورد 4.8 گیگاهرتزی در اورکلاکینگ، به گوشمان رسید، حالا با شوالیه سیاه و نارنجی پوش و مجهز به چیپ ست جادویی X79 پیش می آید. این مادربرد به قابلیت هایی تجهیز شده که تا به حال در مورد آن ها کمتر صحبت به میان آمده، GA-X79-UD7 گیگابایت به فن آوری 3D Power انحصاری این شرکت تجهیز شده که برای اولین بار با دارا بودن 3-way Digital Power Engine هم برای PWM و هم برای حافظه ها، کنترلی بی نظیر را در توزیع توان برای کاربران فراهم می آورد. . با استفاده از کنترل گر دیجیتال جدید 3D Power گیگابایت به سه کنترل کننده حافظه مجهز است که نه تنها کنترل بر روی حافظه را میسر می کند بلکه کنترل کامل بر روی VIT و VSA را برای ایجاد تنظیمات فراهم می آورد. 3D Power گیگابایت بازه ای جدید از تنظیمات را برای کاربران در محیطی کاملا گرافیکی، فراهم آورده است. این قابلیت های جدید به شما اجازه می دهند تا تنظیمات مورد نظرتان را بر روی گزینه هایی همچون میزان کردن خط بارگزاری و تنظیم ولتاژ ایمن اعمال کنید و تنظیمات پردازنده، VIT، IMC و فرکانس حافظه چهار کانال را به سادگی و بلا درنگ انجام دهید. همچنین این مادربرد به 3D BIOS مجهز شده که تا به حال کاربران تجربه کار با آن را نداشته اند و خود به نحوی ایجاد انقلابی است در ایجاد تنظیمات بایوس و اعمال این تنظیمات را از کاری دشوار و کاملا حرفه ای به عملکردی ساده و قابل فهم و در محیطی کاملا گرافیکی تبدیل نموده است. این مادربرد با بهره گیری از امکانات چیپ ست X79 و پردازنده های آن که 15 مگابایت حافظه cache L3 دارند و پشتیبانی از حافظه های چهار کاناله DDR3 رایانه های خانگی High End را وارد مرحله تازه ای از کارایی خواهد کرد.

 

مجهز بودن به کلیدهای مجتمع OC Touch که از نو آوری های این شرکت بوده و BIOS Switcher اورکلاکینگ را به هدف اصلی این مادربرد تبدیل کرده و OE-PRG به شما اجازه داشتن دو آرایش اضافی را برای توان گرافیکی خواهد داد و شما بر پیکره بندی این مادربرد به چینش 4-way SLI و CrossFireX دست پیدا خواهید کرد. از دیگر نکات جالب این مادربرد داشتن یک کارت گسترش بلوتوث 4.0 و WiFi داخل جعبه آن است که از آخرین فن آوری ارتباطی که به تازگی بر روی جدیدترین iPhone 4s پشتیبانی می کند.

در مجموع این مادربرد و سری X79 گیگابایت محصولی است برای دستیابی به اوج قله های کارایی و توانایی، چه در عرصه پردازش و چه در زمینه گرافیکی و حافظه! با کنترل تمام عیاری که این مادربرد در اختیار کاربر می گذارد دیگر چیزی بدور از دسترس کاربر نمی ماند و به این طریق می توان این محصول را به طور کلی محصولی مناسب کاربران حرفه ای و اورکلاکر های مشتاق دانست که از همه نظر محصولی کامل با طراحی دقیق و متفکرانه است.

به زودی این محصول در بازار های معتبر داخلی با گارانتی آواژنگ در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ 1391/12/16 توسط مصطفی اصفیایی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است :