تبلیغات
کامپیوتری و حفاظتی گرگان سیستم - چگونه مرسدس بنز S جدید اطراف خود را درک می کند

کامپیوتری و حفاظتی گرگان سیستم
 
از انسانها غمی به دل نگیرزیرا خود نیز غمگینند!!!

نسخه جدید خودروی خوش ساخت مرسدی بنز کلاس S به راحتی یک انسان قابلیت درک محیط اطراف خود را دارد. سنسورهای سراسری موجود در بدنه این ماشین, قدرت تحلیل محیط را بسیار بالاتر می برند. این امکانات در مدل ۲۰۱۴ بسیار پیشرفته تر شده اند و الگوریتم های مناسبتری برای انجام اعمال خودکار در آن تعبیه شده است. دوربین های سراسری در بدنه, دریافت کننده ها, رادارها و سنسورهای اولتراسونیک همگی در کنار هم ترافیک را مانیتور می کنند, افراد پیاده را دنبال می کنند و حتی مراقب پشت سر شما هستند. در ادامه همه امکاناتی که کلاس زیبای S به کمک آن ها گاز می دهد, ترمز می کند, می چرخد, می ایستد و پارک می کند را بازگو می کنیم.

2014-Mercedes-Benz-S350-BlueTec-placement-626x382

سیستم کنترل کروز انطباقی به همراه دستیار فرمان - در اینحا مرسدس سیستم فرمان خود را به کنترل کروز خودرو متصل کرده است. موتور الکترونیکی فرمان مستقیما گشتاوری ایحاد می کنند تا مرکز خودرو را در مسیرهای صاف و پیچ های شدید کنترل کند. حتی اگر مسیر کاملا صاف باشد, خودرو به صورت کاملا خودکار با سرعتی کمتر از ۳۷ مایل در ساعت مسیر را ادامه می دهد.

چراغ های جلوی انطباقی – شاترهای موجود در LED چراغ ها طوری به پرتوها مسیر می دهند تا گوشه ها را روشن کند, عابران پیاده را نمایان سازد و راننده هایی که در نقطه کور جلو قرار دارند و یکباره ظاهر می شوند را به خوبی نشان دهد.

پارک خودکار – پارک خودکار کلاس S مرسدس به راننده کمک می کند تا بهتر خودرو را در جای مورد نظر پارک کند. با بدست گرفتن و کمک کردن در سیستم های فرمان و ترمز به صورت همزمان, عمل پارک کردن را بهبود می بخشد.

دید در شب – سرعت سنج خودرو به صورت اتوماتیک هنگام تشخیص عابر پیاده یا حیوانات در حال حرکت به حالت دید در شب تغییر می کند و اشیا را به صورت واضح و رنگی مشخص می کند.

دید از نگاه پرنده – چهار دوربین زاویه باز موجود در خودرو یک دید مناسب و کامل از خودرو را برای راننده نمایان می سازد. از این قابلیت در پارک کردن های پیچیده و حرکات سخت در حین رانندگی استفاده می شود.

تشحیص عابرین پیاده – با استفاده از دوربین های موجود و رادارهای خودرو, این سیستم می تواند مکان عابرین را تشخیص دهد و بفهمد که آیا برخوردی پیش می آید یا خیر. در صورت لزوم ترمزها را به صورت خودکار به کار می گیرد. این سیستم با سرعت های بیشتر از ۳۱ مایل در ساعت نیز به خوبی کار می کند.

اجتناب از برخورد – خورو به صورت اتوماتیک در صورت تشخیص برخورد, به راننده هشدار می دهد و ترمزها را دگیر می کند تا از سرعت خودرو بکاهد. همچنین در چهارراه ها و ترافیک های خیابان ها, این سیستم نیز وارد عمل می شود.ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ 1392/05/16 توسط مصطفی اصفیایی
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است :